O PROWADZĄCYCH

Alina Adamowicz – doświadczona terapeutka, coach i mentorka kobiet, wykładowczyni akademicka. Popularyzatorka psychologii pozytywnej stosowanej. Autorka i współautorka bestsellerowych poradników, między innymi: Jak uciszyć wewnętrznego krytyka i uwierzyć w siebie, Pozytywki, Dziennik Inspiracji, Superzwiązek. Założycielka Stowarzyszenia Akademia Pozytywnych Kobiet. Prowadzi indywidualne sesje terapii i warsztaty rozwojowe dla kobiet oraz szkolenia dla firm. Na swoim popularnym profilu instagramowym @alka_positive inspiruje kobiety do wprowadzania pozytywnych zmian w relacjach miłosnych, zawodowych
i z samą sobą. Ekspertka radiowa i telewizyjna.

Joanna Godecka – psychoterapeutka i dyplomowany coach,  Członkini Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Konsultantka i komentatorka zagadnień związanych z praktyką obecności, relacjami, poczuciem własnej wartości, samooceną. Ukończyła IV stopniowe Seminarium Collina P. Sissona z tytułem Praktyka Integrującej Obecności, a także Nową Szkołę Oddechu z tytułem Mistrzyni Oddechu. Autorka popularnych poradników wydawanych przez Muzę: „Nie odkładaj życia, na później”, „Szczęście w miłości” i „Bądź pewna siebie”.

Justyna Moraczewska – dziennikarka i stylistka od ponad 20 lat związana z mediami dla kobiet. Wieloletnia szefowa działu mody w miesięczniku „Cosmopolitan” oraz działu urody w magazynach „In Style” i „Gala”. Zajmowała się również wizerunkiem gwiazd i osób publicznych. Autorka książek Kobiety Rakiety. My z pokolenia X oraz Moja siła. Jak przerwać krąg przemocy i zacząć życie bez lęku. prowadzi profil na Instagramie @justpassionblog, na którym pisze o urodzie, modzie, zdrowym i świadomym stylu życia. Autorka projektu wspierającego drogę kobiet do samorozwoju i samoakceptacji #piekniejszabedzieszsilniejsza.

Katarzyna KOT – z wykształcenia matematyk, w praktyce przez ponad 20 lat doświadczony manager w środowisku międzynarodowym w sektorze finansowym oraz IT, specjalizujący się w zarządzaniu zespołami projektowymi i projektami w zakresie nowych technologii.

Od zawsze branża beauty była jej bliska więc postanowiła z tego zamiłowania  na nowo wymyślić siebie, po 20 latach w korporacjach. Z radością, zaangażowaniem, profesjonalizmem i empatią masuje twarze praktykując masaż japoński KOBIDO. Ponadto rozwija również drugą pasję jaką jest bycie sommelierem.

Opis wystąpień inspiracyjnych

 

Dzień 1

  • SZEF / SZEFOWA JAK Z MARZEŃ – czyli jak zostać liderem, z którym każdy chciałby pracować
  • PROGRAM FLOW – kochaj, pracuj, bądź sobą. Inspiracyjny warsztat o szczęściu, rozwoju osobistym, modzie i pozytywnym stylu życia dla kobiet

 

Dzień 2

  • STRESS MANAGEMENT MASTERCLASS
  • POZYTYWNY WARSZTAT ROZWOJOWY, KTÓREGO POTRZEBUJE KAŻDA KOBIETA

 

POZYTYWNY WARSZTAT ROZWOJOWY, KTÓREGO POTRZEBUJE KAŻDA KOBIETA – ZAPRASZAMY ASYSTENTKI/HIGIENISTKI

„Jak przestać się zamartwiać, budować zdrową pewność siebie i wzmocnić poczucie własnej wartości – w pracy i poza nią. Siła psychologii pozytywnej i neuronauki w praktyce”

Nie każda kobieta potrzebuje terapii, ale każdej przyda się umiejętność zrozumienia swoich emocji i zarządzania nimi, wzmacniania poczucia własnej wartości i pewności siebie.

W czasie warsztatu przedstawimy strategie, które pozwalają szybko polepszyć jakość życia prywatnego i zawodowego. Zainspirujemy uczestniczki do wprowadzenia zmian w swoim stylu myślenia i życia. Są proste, choć opierają się na zaawansowanych badaniach naukowych i złożonych mechanizmach psychologicznych. Są też zaskakująco łatwe do nauczenia, a ich siła tkwi w tym, że przynoszą szybko pozytywne, zmieniające życie efekty – w ciągu kilku tygodni, a nawet wcześniej.

Warsztat rozwojowy przygotowany przez kobiety dla kobiet. Oparty na najnowszej wiedzy i praktyce z obszaru najdynamiczniej rozwijającej się dziedziny psychologii – Psychologii Pozytywnej, nowoczesnych terapii krótkoterminowych oraz neuronauki.

DLA KOGO JEST TEN WARSZTAT?

Dla kobiet, które chcą dowiedzieć się jak mogą wpływać na swoje emocje, nastrój, motywację i spokój wewnętrzny. Dla każdej osoby, która chce nauczyć się jak dbać o równowagę psychiczną, żeby nie pogubić się w coraz bardziej skomplikowanej, stresującej i zabieganej rzeczywistości. Dla wszystkich, którzy chcą się nauczyć jak pozbyć się nawyków i przyzwyczajeń, które zaczęły im szkodzić lub przestały wspierać.

JAKIE KORZYŚCI UCZESTNICZKI ODNIOSĄ Z WARSZTATU?

Zdobędą użyteczną wiedzę jak odnajdywać równowagę w życiu, z której korzystają szefowie największych firm, gwiazdy świata sztuki i sportu oraz tysiące osób na całym świecie, które łączą sukces osobisty z zawodowym. Zainspirują się do rozwijania nowych umiejętności, dzięki którym wzmocnią pewność siebie i poczucie własnej wartości oraz zaczną zmieniać swoje życie na lepsze. I każdy otrzyma solidną dawkę pozytywnej energii!

 

SZEF / SZEFOWA JAK Z MARZEŃ – czyli jak zostać liderem,
z którym każdy chciałby pracować

ZAPRASZAMY  LEKARZY

Według Harvard University samoświadomość i inteligencja emocjonalna to cechy wyróżniające odnoszących sukcesy liderów. Składają się na nią: umiejętność zarządzania sobą, świadomość własnych emocji, zachowań oraz mocnych stron i zalet, zrozumienie w jaki sposób wpływamy na innych ludzi, a także sztuka komunikacji i budowania relacji.

Aby przewodzić innym, trzeba wpierw nauczyć się przewodzić sobie. Liderzy posiadający wysoką samoświadomość są lepsi w zarządzaniu, wykazują się większą energię wewnętrzną, determinacją oraz odwagą. Budują autorytet osobisty, który oddziaływuje na ludzi i  przyciąga. Celem warsztatu jest inspiracja i wskazanie kierunków rozwoju pozwalających stać się świetnym szefem, za którym będą podążać inni. Inteligencja emocjonalna stała się supermocą współczesnych przywódców.

Warsztat opartych jest o psychologię pozytywną, coaching ko-aktywny oraz sztukę nowoczesnego zarządzania w coraz bardziej złożonej i przyśpieszającej rzeczywistości.

DLA KOGO JEST TEN WARSZTAT?

Dla szefów, którzy chcą wznieść swoje umiejętności na wyższy poziom. Dla osób, które chcą lepiej poznać i pełniej wykorzystać własne możliwości oraz potencjał. Dla każdego, kto chce uporządkować swoje priorytety oraz dostrzegać i wykorzystać nowe możliwości i szanse, jakie niesie życie.

JAKIE KORZYŚCI UCZESTNICY ODNIOSĄ Z WARSZTATU?

Dowiedzą się jak uporządkować swoje cele w rozpędzonym świecie i jak dbać o swój umysł, żeby wzmocnić poczucie sensu i radości z życia. Zrozumieją jak najlepiej reagować na sytuacje stresowe i napięcia, żeby nikogo nie skrzywdzić i szybko odzyskać spokój wewnętrzny. Poznają jak komunikują się skuteczni liderzy wykorzystując metody stosowane w najlepszych organizacjach. Dowiedzą się jak w obecnym świecie budować autorytet osobisty, który nie jest oparty na hierarchii i władzy. Poznamy zasady komunikowania się i zarządzania 4 generacjami pracowników oraz jak w tym wszystkim nie pogubić się i ustalić swój własny  work-life balance.

 

STRESS MANAGEMENT MASTERCLASS
ZAPRASZAMY LEKARZY

Stres jest stałym elementem życia zawodowego i osobistego. I raczej będzie go coraz więcej, niż mniej. Musimy się więc nauczyć się zarządzać, żeby nie doprowadzić się do wypalenia zawodowego i nie stracić apetytu na życie. Celem warsztatu jest zdobycie umiejętności wzmacniania odporności psychicznej, a w  efekcie polepszenie jakości życia.

Techniki redukowania stresu stały się niezbędnymi umiejętnościami współczesnych ludzi. Ogromny koszt osobisty ponoszą też osoby pracujące nas stanowiskach narażonych na ryzyko Prażki, wymagających dużych wydatków energetycznych. Długotrwały stres może doprowadzić do problemów w życiu osobisty i zawodowym oraz kłopotów zdrowotnych.

Warsztat zawiera sprawdzone techniki, które działają. Program przygotowany jest przez senior managerów z kilkunastoletnim doświadczeniem w zarządzaniu oraz doświadczonych terapeutów i coachów.

DLA KOGO JEST TEN WARSZTAT?

Dla szefów, dla których ważne jest dobre samopoczucie pracowników. Dla pracowników, którzy działają w warunkach stresu i pod presją czasu. Dla wszystkich obarczonych odpowiedzialnością, narażonych na porażki i realizujących wiele obowiązków naraz, którzy chcą nauczyć się skutecznych technik redukcji złego stresu.

JAKIE KORZYŚCI UCZESTNICY ODNIOSĄ Z WARSZTATU?

Dowiedzą się jak funkcjonować lepiej pod dużą presją i ponosić dużo mniejsze koszty osobiste. Poznają jak pozbyć się nawyku zamartwiania się i tworzenia negatywnych scenariuszy, bo – jak pokazują badania – większość stresu tworzymy sami.

Pokażemy zarządzać negatywnymi emocjami i bezpiecznie odreagować napięcie. Porozmawiamy jak radzić sobie z lękiem i oporem wobec zmiany, lepiej radzić sobie w trudnych sytuacjach i szybciej podnosić po porażce. Poznamy najlepsze metody redukowania niezdrowego stresu i przećwiczymy niektóre z nich.

PROGRAM FLOW – kochaj, pracuj, bądź sobą. Inspiracyjny warsztat o prawdziwym szczęściu, rozwoju osobistym, modzie i pozytywnym stylu życia dla kobiet.

ZAPRASZAMY ASYSTENTKI/HIGIENISTKI

Wyjątkowy warsztat inspiracyjny dla kobiet, na którym przedstawimy strategie, które pozwalają szybko zwiększyć pozytywność i polepszyć jakość swojego życia – prywatnego i zawodowego.

Żadna z nas psychicznie nigdy nie stoi w miejscu. Albo jesteśmy na wznoszącej się pozytywnej spirali – rozwijamy się, rozkwitamy, stajemy się bardziej kreatywne. Albo jesteśmy na opadającej negatywnej spirali i umacniamy się w złych nawykach i zamykamy w sobie. Trzeciej drogi nie ma. Możemy być a spirali wznoszącej lub opadającej. Wybór należy do nas. Podczas warsztatu pokażemy jak w praktyce dokonać tego wyboru i poznamy wspaniałą naukową formułę szczęścia, z której nauczymy się korzystać.

DLA KOGO JEST TEN WARSZTAT?

Czy chciałabyś lepiej zrozumieć pozytywne i negatywne emocje? Czy chcesz wiedzieć jak lepiej zarządzać sobą, jak wchodzić na pozytywną wznoszącą spiralę psychiczną? Jak wzmacniać swoją pozytywność i dobry nastrój? Jak zarządzać życiową energią? Jak pozytywnie korzy tac z mody, żeby budowała spokojne poczucie naszej wartości?

Jeśli odpowiesz „tak” na którekolwiek z tych pytań, to ten warsztat jest dla Ciebie. W czasie warsztatu zainspirujemy też uczestniczki do autorefleksji nad ty,m co to znaczy prawdziwy życiowy sukces i czego naprawdę pragną. Każdy z nas czasami potrzebuje kogoś, żeby go  do „popchnął” i zmotywował do działania. Właśnie to zamierzamy zrobić!

JAKIE KORZYŚCI UCZESTNICY ODNIOSĄ Z WARSZTATU?

Każda z uczestniczek weźmie z tego warsztatu to, co akurat jest jej w najbardziej potrzebne na tym etapie życia.

Zachęcimy uczestniczki, żeby bardziej słuchały swojej intuicji, która sposobem w jaki kontaktuje się nami nasz podświadomy umysł. Pokażemy ją z niej lepiej korzystać. Pokażemy jakie są dalsze kierunki rozwoju osobistego, z którego każda z nas może skorzystać. Ujawnimy siłę najważniejszych pozytywnych emocji i zburzymy mity na temat emocji negatywnych, które też są nam potrzebne i przydatne.

Podczas warsztatu podzielimy się swoimi doświadczeniami i przekażemy  wiele silnej, dobrej kobiecej energii. 

WARSZTATY  w cyklach 1,5 godzinnych:

10.06.2022 – PIĄTEK

9:00 – 10:30

SZEF / SZEFOWA JAK Z MARZEŃ – czyli jak zostać liderem, z którym każdy chciałby pracować

10:30-11:00

Czas na kawę

 

11:00-12:30

Program flow-kochaj, pracuj, bądź sobą….”

12:30-13:30

Lunch

 

13:30-15:00

SZEF / SZEFOWA JAK Z MARZEŃ – czyli jak zostać liderem, z którym każdy chciałby pracować

15:00-15:30

Czas na kawę

 

15:30-17:00

Program flow-kochaj, pracuj, bądź sobą….”

 11.06.2022 – SOBOTA

 

10:00-11:30

POZYTYWNY WARSZTAT ROZWOJOWY, KTÓREGO POTRZEBUJE KAŻDA KOBIETA

11:30-12:00

Czas na kawę

 

12:00-13:30

STRESS MANAGEMENT MASTERCLASS

13:30-14:30

Lunch

 

14:30-16:00

POZYTYWNY WARSZTAT ROZWOJOWY, KTÓREGO POTRZEBUJE KAŻDA KOBIETA

16:00-16:30

Czas na kawę

 

16:30-18:00

STRESS MANAGEMENT MASTERCLASS

 

biecej energii.